Skip to main content

Hacettepe Üniversitesi Önlük Giyme Törenindeydik

27 Aralık 2023

Bir kimyagerin hayatı boyunca ruhunu taşıyacağı beyaz önlük giydirme töreninde Hacettepe Üniversitesi ile buluşmaktan büyük mutluluk duyduk. Törene katkıları için; Kimyagerler Derneği, Hacettepe Üniversitesi yetkilileri ve Kimya bölümüne teşekkür ederiz.

Sevgili öğrenciler; bulunduğunuz konumda kendinizi ilmek ilmek işleyerek sektörümüzde bir yere sahip olacaksınız. Gerek partner, gerek çözüm ortağı, gerekse mesai arkadaşı olarak buradaki 4 yıllık eğitiminizi tamamladıktan sonra bir yerlerde yollarımızın kesişmesini umut ediyoruz.

Mono Laboratuvar ailesi olarak;

Gözlerinizdeki ışığın ve kalbinizdeki heyecanın daimi olduğu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, Hacettepelilerin de söylediği gibi “Daha ileriye,En iyiye” hedefleyen bir geleceğiniz olmasını temenni ederiz.

Törenimizden Kareler

Laboratuvar Projelerinizi
Hayata Geçirmek İçin
En Doğru Çözüm Ortağınız.

Bizi Takip Edin

Ürünler

MonoLab olarak, ihtiyaçlarınızı biliyoruz.
Kaliteli, güvenli ve her laboratuvar ihtiyacına özel ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Hizmetler

Laboratuvar ihtiyaçlarınızı en doğru çözümlerle karşılıyoruz. Uzun vadede teknik destek hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Laboratuvar Cihazları

Uluslararası standartlarda kaliteli ve önde gelen üreticilerle satış ve servis ortaklığı yapmaktayız.
Doğru ürün, doğru fiyat politikası ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Monolab
Laboratuvar Çözümleri

Bilmo Sanayi Sitesi Aydınlı Mah. Yanyol Cad. Melodi Sokak No: 2/39 Tuzla / İstanbul

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

1. Genel Haklar ve Sorumluluklar:
www.monolaboratuvar.com web sitesi ve bu sitede bulunan tüm içerikler (kodlar, görseller, yazılar, videolar, tasarım ve düzenlemeler dahil) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu site ve içeriği, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Tüm hakları www.monolaboratuvar.com'ye aittir.

2. Telif Hakları ve Kullanımı:
Sitemizde yer alan içeriklerin telif hakları saklıdır. Bu içerikler yazılı izin alınmadan ticari amaçlar dahil, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir yerde yayınlanamaz. İzinsiz kullanım durumunda yasal takip ve gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

3. Sorumluluk Reddi:
www.monolaboratuvar.com, içeriklerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kullanıcılar, bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmeden önce gerekli doğrulamayı yapmalıdır. Site içeriğinde meydana gelebilecek hatalardan dolayı www.monolaboratuvar.com sorumlu tutulamaz.

4. Değişiklikler:
www.monolaboratuvar.com, önceden bildirim yapmaksızın site içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu koşulların kabulü, web sitemizi kullanımınız sırasında geçerlidir. Lütfen bu koşulları düzenli olarak gözden geçirin.