Skip to main content

DLab

DLab hakkında bilgi almak için tıklayın

2002'de Dragon Laboratory adıyla kurulan DLAB Scientific, birinci sınıf laboratuvar ekipmanlarının önde gelen tedarikçisi haline gelmiştir. Çin merkezli şirketin, Amerika, Avrupa ve Hindistan'da şubeleri bulunmakta olup, 21,000m2'lik bir tesiste faaliyet göstermektedir. İleri teknoloji kullanarak geliştirdiği ve ISO9001/13485 standartlarına uygun ürettiği 150'den fazla ürün ile tanınmaktadır.

DLAB, 500'den fazla dağıtım ortağına sahip geniş bir küresel ağına sahiptir. Markaları arasında DLAB, DRAGONLAB, DRAGONMED ve DRAGON bulunmaktadır. Firmanın vizyonu ve misyonu, önde gelen bir laboratuvar ekipmanı üreticisi olmak ve bilime hizmet etmek için mükemmel ürünler sunmaktır. Sundukları geniş cihaz yelpazesi kimya, biyoloji, çevre bilimi, adli bilimler, gıda ve klinik teşhis gibi çeşitli alanları kapsar. Adanmış bir Ar-Ge ekibinin varlığı, DLAB'ın tekliflerinin maliyet etkin, yüksek performanslı, güvenilir, doğru ve kullanıcı dostu olmasını sağlar, böylece dünya çapında müşterilere değer katmaktadır.

Ürün Kategorileri

Laboratuvar Projelerinizi
Hayata Geçirmek İçin
En Doğru Çözüm Ortağınız.

Bizi Takip Edin

Ürünler

MonoLab olarak, ihtiyaçlarınızı biliyoruz.
Kaliteli, güvenli ve her laboratuvar ihtiyacına özel ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Hizmetler

Laboratuvar ihtiyaçlarınızı en doğru çözümlerle karşılıyoruz. Uzun vadede teknik destek hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Laboratuvar Cihazları

Uluslararası standartlarda kaliteli ve önde gelen üreticilerle satış ve servis ortaklığı yapmaktayız.
Doğru ürün, doğru fiyat politikası ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Monolab
Laboratuvar Çözümleri

Bilmo Sanayi Sitesi Aydınlı Mah. Yanyol Cad. Melodi Sokak No: 2/39 Tuzla / İstanbul

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

1. Genel Haklar ve Sorumluluklar:
www.monolaboratuvar.com web sitesi ve bu sitede bulunan tüm içerikler (kodlar, görseller, yazılar, videolar, tasarım ve düzenlemeler dahil) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu site ve içeriği, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Tüm hakları www.monolaboratuvar.com'ye aittir.

2. Telif Hakları ve Kullanımı:
Sitemizde yer alan içeriklerin telif hakları saklıdır. Bu içerikler yazılı izin alınmadan ticari amaçlar dahil, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir yerde yayınlanamaz. İzinsiz kullanım durumunda yasal takip ve gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

3. Sorumluluk Reddi:
www.monolaboratuvar.com, içeriklerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kullanıcılar, bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmeden önce gerekli doğrulamayı yapmalıdır. Site içeriğinde meydana gelebilecek hatalardan dolayı www.monolaboratuvar.com sorumlu tutulamaz.

4. Değişiklikler:
www.monolaboratuvar.com, önceden bildirim yapmaksızın site içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu koşulların kabulü, web sitemizi kullanımınız sırasında geçerlidir. Lütfen bu koşulları düzenli olarak gözden geçirin.