Skip to main content

Monolab
Laboratuvar Sistemleri

Laboratuvar projelerinizi hayata geçirmek için en doğru çözüm ortağınız.

Monolab, sektörde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip idari ve teknik kadrosu ile, Kalite, Doğru Planlama, Profesyonel Hizmet ilkeleri ile alanında emin adımlarla ilerleyen profesyonel, yenilikçi görüşe hakim teknoloji ve proje şirketidir.

Laboratuvar tezgâh ve mobilya üretimi ile başladığı serüveni, kazandığı müşteri memnuniyeti ve güveninin gücünü alarak gelen taleplere hizmet vermeye gayret göstermiş ve bugün laboratuvar tezgâh ve mobilya üretiminin yanı sıra; Anahtar Teslim Laboratuvar Projeleri, 2D ve 3D laboratuvar proje çizimleri, genel laboratuvar cihazları ve aksesuarları alanında da hizmet vermektedir.

MonoLab ilkeleri ve tüm dünyanın ihtiyaç duyduğu kaliteli ürün, kaliteli hizmet, satış sonrası teknik destek koşullarını eksiksiz sağlayarak kazandığı yurtiçi ve yurtdışı referansları ile bugün tam 17 ülkede hizmet vermekle beraber, tüm dünyada aranılan laboratuvar üreticileri arasında yerini almıştır.

ISO 9001 Kalite Sistemleri gereğince çalıştığımız projelerimizin ilk adımı bizler için, kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerini anlamaktır. Alanda keşifler ile optimum verimlilik sağlayacak alternatif çözümler sunmak ikinci aşamada kendimize verdiğimiz ödevdir. İlk aşamadan itibaren tüm süreçler kontrolümüzden geçerek sizlere ulaşmaktadır. Buradan aldığımız güç ile Projelerinizi Hayata Geçirmek İçin En Doğru Çözüm Ortağınız olma yolunda sizlerle birlikteyiz.


Doğru Çözüm Ortağıyız

Yurtiçinde ve yurtdışında bir çok proje tamamlamış, edindiği ilkeleri ile müşterilerine verdiği kaliteli hizmeti sektörde kanıtlamış bir firma olarak, sizinle projelerinizin paydasında bulunabilmekten memnuniyet duyarız.


  • Projeleri zamanında ve bütçe sınırları içinde tamamlamak
  • Yüksek işçilik kalitesi
  • Yüksek ürün kalitesi
  • Uygun güvenlik ve iş sağlığı gereksinimlerinin karşılanması
Laboratuvar Mobilyaları
Laboratuvar Mobilyaları
Laboratuvar Mobilyaları
Laboratuvar Mobilyaları
Laboratuvar Mobilyaları
Çeker Ocak

Vizyonumuz

Güvenilir, ürün ve hizmet kalitesi ile sektöre yön veren, rakipler tarafından takip edilen, sektörde akla gelen ilk şirket olmaktır.


Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine, sürekli iyileşmeye ve verimliliğe bağlı bir kültür benimseyerek; Laboratuvar tezgah, cihaz ve ekipmanları konusunda beklentilerin üzerinde ürün ve hizmetler ortaya koymak, teknolojiyi yakından takip ederek, sektörümüzle ilgili alanlarda adapte olmak ve insanlarımızın ürün/hizmet kalite beklentisini arttıracak yenilikçi ürünleri üretmek ve satmak, müşterilere marka güvencesi hissini sağlayarak, tercih edilir olmak, Sadık müşteriler ve kuruma bağlı çalışanlar yaratmak, insanı, bilgiyi ve çevreyi en önemli kaynaklarımız olarak görmektir.

Taahhüt Ediyoruz

MONOLAB olarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteyi sürekli iyileştirmek, çevreye olan sorumluluğumuzu yerine getirmek ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak temel hedeflerimizdir. Bu çerçevede, en kaliteli ürün ve hizmeti en makul fiyatla sunmayı, enerjiyi verimli ve temiz kullanmayı, atıkları azaltmayı ve geri dönüştürmeyi, çalışanlarımızın güvenliğini korumayı ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmeyi taahhüt ederiz. Bu politika, MONOLAB'ın kalite ve çevre bilincinin bir sembolüdür ve her bir çalışanımızın bu hedeflere ulaşmada aktif rol alması beklenmektedir.

Laboratuvar Projelerinizi
Hayata Geçirmek İçin
En Doğru Çözüm Ortağınız.

Bizi Takip Edin

Ürünler

MonoLab olarak, ihtiyaçlarınızı biliyoruz.
Kaliteli, güvenli ve her laboratuvar ihtiyacına özel ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Hizmetler

Laboratuvar ihtiyaçlarınızı en doğru çözümlerle karşılıyoruz. Uzun vadede teknik destek hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Laboratuvar Cihazları

Uluslararası standartlarda kaliteli ve önde gelen üreticilerle satış ve servis ortaklığı yapmaktayız.
Doğru ürün, doğru fiyat politikası ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Monolab
Laboratuvar Çözümleri

Bilmo Sanayi Sitesi Aydınlı Mah. Yanyol Cad. Melodi Sokak No: 2/39 Tuzla / İstanbul

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

1. Genel Haklar ve Sorumluluklar:
www.monolaboratuvar.com web sitesi ve bu sitede bulunan tüm içerikler (kodlar, görseller, yazılar, videolar, tasarım ve düzenlemeler dahil) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu site ve içeriği, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Tüm hakları www.monolaboratuvar.com'ye aittir.

2. Telif Hakları ve Kullanımı:
Sitemizde yer alan içeriklerin telif hakları saklıdır. Bu içerikler yazılı izin alınmadan ticari amaçlar dahil, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir yerde yayınlanamaz. İzinsiz kullanım durumunda yasal takip ve gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

3. Sorumluluk Reddi:
www.monolaboratuvar.com, içeriklerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kullanıcılar, bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmeden önce gerekli doğrulamayı yapmalıdır. Site içeriğinde meydana gelebilecek hatalardan dolayı www.monolaboratuvar.com sorumlu tutulamaz.

4. Değişiklikler:
www.monolaboratuvar.com, önceden bildirim yapmaksızın site içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu koşulların kabulü, web sitemizi kullanımınız sırasında geçerlidir. Lütfen bu koşulları düzenli olarak gözden geçirin.